دفتر کرج

اندیشه، فاز۲

دفتر تهران

خیابان شیراز جنوبی

ورود به سایت

سخنی با حسابداران

سخنی با حسابداران عزیز

حسابداری فقط یه شغل نیست، میتونه یه جور تمرین صبوری باشه و پشتکار. یادمه اولین روزی که در مقطع دیپلم رشته حسابداری رو انتخاب کردم سخت ترین روز زندگیم بود و اصلا فکر نمی کردم بتونم تا اینجا پیش بیام!

دیدن اعداد و ارقام و محاسباتش بهم یاد داد که حسابداری اول از هر چیز، افکار سالم و مثبتی رو نیاز داره تا بتونه تورو به اهدافت برسونه. بهم یاد داد که زندگی حساب و کتاب داره و برای تک تک آرزوهات باید بجنگی . همیشه باید تراز زندگیت رو در بیاری و معادله زندگیت بخونه ! قدم به قدم همه چی رو تجزیه و تحلیل و بعد ثبت کنی. دقیقاً طبق استاندارهای حسابداری باید پیش بری ! بهم یاد داد که اگه خطا کنی در نهایت ترازت نمیخونه و اگه هم بخونه گزارشات درستی از محیط پیرامون نمیده. بهم یاد داد که باید نظم داشته باشم و اگه میخوام موفق بشم باید راستگو و امانت دار باشم. بهم یاد داد که خیلی ها منتظر گزارشاتی که میخوام بدم هستن تا برای آینده خود و مجموعشون تصمیم گیری کنن! پس هر چه بیشتر باید با خلوص نیت و کوشش صادقانه در جهت ترسیم آینده ای روشن برای بنگاه های اقتصادی قدم بر دارم. بهم یاد داد بعد از هر قدم اشتباه یا هر شکست می‌شه به یک شروع دوباره فکر کرد. فقط باید ادامه داد و دلسرد نشد . بهم یاد داد اگه میخوام به اهدافم برسم انقدر باید خودم رو قوی کنم تا کارفرما همیشه بهم نیاز داشته باشه نه من به اون! دوستان عزیزم به حسابداری نباید به چشم یک شغل نگاه کرد که فقط یک درآمدی ازش بخوای بدست بیاری . حسابداری عشق میخواد. حسابداری علاقه میخواد. محاله به اهدافتون توی این رشته نرسید . اگه به بیست سال پیش برگردم دوباره همین رشته رو انتخاب میکنم . چون به همه چی رسیدم و تمام نگرانی های سال های قبل رو تبدیل به قوت قلب کردم . یادتون باشه حسابداری یک فن هست، فن بکارگیری علم در جهت رسیدن به نتایج ایده آل . من کیوان اسکندری در این جا سعی میکنم تجربیات چندین ساله ام را در اختیار شما عزیزان قرار بدم تا قدم به قدم به آرزوها و اهدافتون برسید. پس خودتون رو روز به روز قوی تر کنید تا مسیر رسیدن به اهدافتون کوتاه تر بشه.
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در جهت پیشبرد بهتر اهدافتون در خدمت شما عزیزان هستم.

با امید موفقیت روز افزون برای شما عزیزان

مالیات ورزشکاران در سال 1402

به نظر شما آیا ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی هم باید مالیات بدهند؟ بله، ورزشکاران حرفه‌ای یکی از گروه‌های پردرآمد جامعه هستند. درآمد آنها از طریق

مطالعه مطلب »